Poznáte matcha čaj? Ide o zdravý zelený čaj so zaujímavou chuťou svetozelenej farby intenzívnej chuti čisto organického pôvodu. Pochádza z Japonska a často sa využíval pri čajových obradoch alebo meditáciách vzhľadom na jeho superschopnosti, medzi ktoré okrem iného patrí aj posilnenie schopnosti koncentrácie. Blahodarne tiež pôsobí na imunitný systém, zlepšuje metabolizmus a spaľovanie tukov, umožňuje dosiahnuť lepšiu rovnováhu v tele a prispieva k zlepšeniu nálady. Ak radi cestujete, respektíve nemáte možnosť pripraviť si matcha čaj tradičnou cestou, aj pre vás je určené riešenie matcha čaj to go – na cesty. Mimoriadne praktické balenie v balení BIO matcha čaj Gourmet sáčky https://www.totalvital.sk/bio-matcha-caj-gourmet-sacky-gourmet-quality-10x1g 10x1g len za 4,80 eur oceníte pri dlhodobom cestovaní.

matcha čaj

Prečo by vás náš produkt mohol osloviť?

Originálna receptúra z japonskej prefektúry Aichi

Každý, kto miluje matcha čaj, vyzdvihuje jeho originálnu a nezameniteľnú chuť a vôňu. Vy si ho môžete vychutnať tradičným spôsobom formou horúceho nápoja, ale aj celkom netradične nastudeno – ako prísada do ovocných štiav, latte, miešaných nápojov či smoothies.

Naše produkty sa pre svoju širokú variabilitu, prenikavú horkastú chuť dajú využiť aj v kuchyni, napríklad pri príprave dezertov či zmrzliny. Pre svoju zelenú netradičnú farbu osviežia akékoľvek jedlo. Matcha sa dá používať každodenne a navyše pravidelné pitie čaju preukázalo zdravotné benefity – napríklad prevencia proti srdcovo-cievnym ochoreniam, denný prísun vitamínov či minerálnych látok a aj zdravšia verzia v porovnaní s kávovými nápojmi.

matcha čaj

Jednoducho sa dajú pripraviť aj v práci či kancelárii.

Ide o čisto organický produkt, ručne zbieraný, pričom sa čajové lístky starostlivo kontrolujú a následne sa melú tradičnou receptúrou na žulových mlynoch. Výroba je certifikovaná a priebežne kontrolovaná.

Ekologicky kontrolované pestovanie – ekologická certifikácia Nemeckým inšpekčným orgánom pre ekologické hospodárstvo.

Zaručene najvyššia kvalita

Ak vás naša ponuka zaujala, máte možnosť prezrieť a objednať si produkty vo výhodných cenách na webstránke.