Je trúfalé dávať nejakej polohe prívlastok najobľúbenejšia, no ak niečo stojí za to, je to určite táto pozícia. Nie je tajomstvom, že páni si najviac vychutnávajú polohu, pri ktorej môžu obdivovať ženské krivky a užívať si slasť takpovediac bez „práce“. Práve pozíciu „kovbojka“ alebo „na koníčka“ označujú respondenti v mnohých výskumoch za tú top. Avšak, ako všetko na svete, aj táto poloha má svoj pikantný „upgrade“. A práve ten býva označovaný za niečo božské. O čom teda je?

poloha

„Žabka“ má niečo do seba
Žabka je označenie polohy, v ktorej je žena vo vedúcej pozícii, no nejazdí na mužovi, len na neho dosadá. Na začiatku milostného aktu čupí a postupne sa rytmicky prehupne do aktivity, z ktorej tuhne krv nielen v žilách. Dôležité je, aby žena cítila tempo a neprestala ani v momente, kedy začne cítiť stehenné a sedacie svaly. Obvykle je to totiž v momente, ktorý je najmä pre mužov zásadný. Užijú si ju však aj dámy, ktoré majú rady veci pod kontrolou a môžu si určovať rytmiku i tempo. Muži na nej oceňujú dominanciu ženy, ktorej telo takto vynikne v každom detaile. A samozrejme, neskutočné pocity, ktoré lomcujú celým ich telom.

rozkoš

Vzrušení na maximum
Presne takí budete počas tohto sexu, kedy sa vášeň a vzrušenie dá doslova krájať. Žena si môže užiť dokonale hlboký prienik, i dráždenie klitorisu, na ktoré mnohé nedajú dopustiť. Ako inak, veď ide o rozkoš, pri ktorej pracujú zmysly na plné obrátky. Páni zas pri tejto polohe obľubujú dosadanie, ktoré nie je príliš hlboké, ale dochádza pri ňom najmä k dráždeniu žaluďa. To sa deje vo chvíli, kedy sexuálna partnerka kmitá len po vrchu mužského nástroja. Čo si budeme hovoriť, táto pozícia si vyžaduje aj akú – takú kondičku. Najmä po pár minútach nepretržitého kmitania. Dámy, ktoré ju poznajú, veľmi dobre vedia, o čom píšeme. Asi ste to netušili, no táto poloha býva zároveň označovaná aj za najnebezpečnejšiu – často pri nej dochádza k zlomenine penisu. Ani to však náruživé milenky a milencov neodradí užiť si to práve týmto spôsobom. Tak čo, skúsite?