To však nie je žiadna katastrofa. Práve naopak. Slovensko nám má čo ponúknuť.

Pobyty na Slovensku.

Či je jar, leto, jeseň alebo zima, wellness pobyty na Slovensku budú vždy obľúbené. Slováci čoraz viac navštevujú naše kvalitné hoteli a využívajú ubytovacie služby. Veľkým lákadlom je najmä wellness. Wellness priamo v hoteli alebo v blízko aquaparku.

wellness

Obľúbený wellness.

Hovorí sa, že wellness by si mal človek dopriať v pravidelných intervaloch. Má blahodarné účinky na naše telo, ale aj myseľ. V takej vírivke necháme uvoľniť naše svaly, ale zároveň si prečistíme aj hlavu. A obzvlášť, keď ste niekde na pobyte so svojou polovičkou. Populárne sú pobyty v prírode. Stále prvenstvo nesú Vysoké Tatry. Ale každý kút Slovenska si zaslúži svoju pozornosť. Hotelové komplexy s kvalitným wellnessom nájdete už takmer na každom kroku. Záleží už iba na vás, kde vás to láka. Pozrieť si naše Tatry, obdivovať štíty? Alebo radšej zvoliť pokojnejšiu Oravu či Zemplín? Kultúrne a prírodné vyžitie nájdete na každom rohu Slovenska. A travelguide.sk vám pomôže Slovensko spoznať. Na travelgueide,com nájdete kvalitné wellness pobyty na Slovensku pre každého.

wellness

Čo zahŕňa wellness pobyt Slovensko Travelguide.sk?

Detailné podmienky pobytu nájdete na stránke travelguide.sk podľa vybraného pobytu. Množstvo hotelových komplexov však poskytuje kvalitné ubytovanie spolu s kvalitnými gastronomickými službami. Nemusíte chodiť do reštaurácii. Často formou stravovania na pobytoch je polpenzia s možnosťou švédskych stolov. Čo sa týka wellnessu, každý hotel má zriadené wellness centrum podľa seba. Klasikou však býva hotelový bazén, ktorý je otvorený takmer nonstop. V lepších hoteloch nájdete aj možnosť vonkajšieho, vyhrievaného bazénu, čo oceníte najmä pri výhľade na naše štíty. V poobedných a večerných hodinách si môžete užiť nerušený kľud v saunách.