Myslíte, že ste v živote počuli o všetkom? Možno práve o takýchto záľubách nie!

Rezanie figúr z mydla
Mnohí ľudia radi robia drevené rezbárstvo v dôsledku čoho sa získajú unikátne vzory alebo dokonca sochy. Existujú však ľudia, ktorí si z nejakého dôvodu nevyberajú pre svoju prácu drevo ani kov, ale radšej robia krásne a veľmi neobvyklé postavy z mydla. 

gambler

Extrémne žehlenie 
Extrémna rekreácia je už dlho obľúbená a milióny ľudí sa na nej podieľajú na celom svete. Niekto preferuje lezenie, niekto snowboarding atď. No, niekto raz vyliezol na útes so žehliacou doskou a začal svoje veci žehliť priamo tam. Len si predstavte, že visíte vo výške sto metrov nad zemou na bezpečnostnom lane, položíte nohy na skalu a zároveň žehlíte svoje veci.

Mumlávanie 

Každý z nás v detstve a možno aj v dospelosti, sa pokúsil napodobniť zvuky všetkých druhov zvierat. V Spojenom kráľovstve je celá skupina ľudí, ktorí sa usilujú o ročné súťaže. Áno, všetko ste správne pochopili, veľké množstvo ľudí sa zhromažďuje niekoľkokrát do roka, aby dokázalo, ako krásne dokážu simulovať kravu. Len si predstavte, ako trénujú! 

Imitácia smrti 
Chceme vám predstaviť Chuck Baránka, pretože tento človek je jedným s najpodivnejších. Napodobňuje svoju vlastnú smrť na verejnom mieste. Všetko to začalo tým, že sa Chuck chcel stať herecom, ale problém je, že nemal dobré konverzné úlohy. Ale človek nezúfal a rozhodol sa zveriť jeho túžbu po umení extravagantnejším spôsobom. Chuck niekoľkokrát napodobnil jeho samovraždu, dopravnú nehodu a tiež vraždu. Hovorí sa, že bol dokonca pozvaný do viacerých projektov v Hollywoode, aby hral mŕtvolu. Nakoniec to dokázal.

karty

Leštenie špiny
Je jedným z najneobvyklejších hobby na svete. Všetci z nás v detstve, keď prišla zima, milovali vybehnúť na ulicu a obracali obrovské snehové balvany, aby neskôr z nich urobili snehuliaka. Predstavte si však, že žijete v krajinách, kde nie je žiadny sneh. Ako sa ukázalo nie je to žiadna prekážka. Niektorí jednoducho vytvárajú podobné guľky špiny.  V zahraničí sú niektoré takéto guľky skutočnými umeleckými dielami, ktoré si radi klienti kupujú aj ako interiérové ​​predmety.