.


Myslíte, že ste v živote počuli o všetkom? Možno práve o takýchto záľubách nie!

Rezanie figúr z mydla
Mnohí ľudia radi robia drevené rezbárstvo v dôsledku čoho sa získajú unikátne vzory alebo dokonca sochy. Existujú však ľudia, ktorí si z nejakého dôvodu nevyberajú pre svoju prácu drevo ani kov, ale radšej robia krásne a veľmi neobvyklé postavy z mydla. 

gambler

Extrémne žehlenie 
Extrémna rekreácia je už dlho obľúbená a milióny ľudí sa na nej podieľajú na celom svete. Niekto preferuje lezenie, niekto snowboarding atď. No, niekto raz vyliezol na útes so žehliacou doskou a začal svoje veci žehliť priamo tam. Len si predstavte, že visíte vo výške sto metrov nad zemou na bezpečnostnom lane, položíte nohy na skalu a zároveň žehlíte svoje veci.

Mumlávanie 

Každý z nás v detstve a možno aj v dospelosti, sa pokúsil napodobniť zvuky všetkých druhov zvierat. V Spojenom kráľovstve je celá skupina ľudí, ktorí sa usilujú o ročné súťaže. Áno, všetko ste správne pochopili, veľké množstvo ľudí sa zhromažďuje niekoľkokrát do roka, aby dokázalo, ako krásne dokážu simulovať kravu. Len si predstavte, ako trénujú! 

.

Imitácia smrti 
Chceme vám predstaviť Chuck Baránka, pretože tento človek je jedným s najpodivnejších. Napodobňuje svoju vlastnú smrť na verejnom mieste. Všetko to začalo tým, že sa Chuck chcel stať herecom, ale problém je, že nemal dobré konverzné úlohy. Ale človek nezúfal a rozhodol sa zveriť jeho túžbu po umení extravagantnejším spôsobom. Chuck niekoľkokrát napodobnil jeho samovraždu, dopravnú nehodu a tiež vraždu. Hovorí sa, že bol dokonca pozvaný do viacerých projektov v Hollywoode, aby hral mŕtvolu. Nakoniec to dokázal.

karty

Leštenie špiny
Je jedným z najneobvyklejších hobby na svete. Všetci z nás v detstve, keď prišla zima, milovali vybehnúť na ulicu a obracali obrovské snehové balvany, aby neskôr z nich urobili snehuliaka. Predstavte si však, že žijete v krajinách, kde nie je žiadny sneh. Ako sa ukázalo nie je to žiadna prekážka. Niektorí jednoducho vytvárajú podobné guľky špiny.  V zahraničí sú niektoré takéto guľky skutočnými umeleckými dielami, ktoré si radi klienti kupujú aj ako interiérové ​​predmety. 

Ohodnoťte příspěvek
.