Pýtate sa prečo vám to v posteli nefunguje tak ako pred niekoľkými rokmi? Problémy s erekciou si môžete často privodiť i sami. Mnohé bežné činnosti totiž negatívne vplývajú na mužské pohlavné orgány a taktiež silu libida. Tak čo, robíte ich i vy?Muž sedí za volantom v aute a šoféruje.jpg

Zadok a všetko ostatné, pekne v teple

Ak máte novší model auta, pravdepodobne si užívate funkciu vyhrievaných sedadiel. Komu by niečo také nebolo príjemné? vonku mínus dvadsať a vy si hoviete v teple v aute. Vyhrievané sedadlá sú však zároveň tou najhoršou vecou, ktorú môžete urobiť svojej mužnosti. Problém tkvie hlavne v prudkých zmenách teplôt, no svoje robí aj samotné teplo. Tieto veci znižujú „schopnosti“ vášho pohlavného údu naozaj závažným spôsobom.

Máte teplo aj doma?

Pri teple ešte ostaneme. Vo všeobecnosti by ste sa totiž nemali zdržiavať v prekúrených priestoroch. Platí to najmä v zime, kedy si zvykneme svoje domácnosti poriadne prehriať. Nežiaduce sú aj časté návštevy sauny. Na zvyšok tela vám sauna síce pomôže, no v oblasti erekcie ide o ozajstnú katastrofu.

Príliš časté radovánky

Pravidelný sex je dobrá vec, a to ako po psychickej, tak po duševnej i po fyzickej stránke. Ak sa to s ním však až príliš preháňa, môžete si i uškodiť. Ak totiž budete svojou sexuálnou energiou mrhať, môže sa to nepekne odzrkadliť práve na vašej potencii. Nedá sa povedať koľko je málo a koľko už veľa, no malá pauza uprostred týždňa nezaškodí.
Nezabúdajte na to, že sexuálnu energiu zo seba vydávate aj pri masturbácii. Takže milý páni, sem tam dajte oddych aj svojim rukám.
Muž v hnedom saku vrieska do telefónu.jpg
Za volantom nenadávajte

Na mužskú potenciu má priamy vplyv aj hladina testosterónu vo vašom tele. Jednou z činností, kedy sa tento hormón z organizmu vyplavuje nadmerne, sú momenty, kedy ste nahnevaní. Preto sa prestaňte rozčuľovať za volantom a to isté platí aj o iných stresových životných situáciách.