Sex ponuky Privatportal, ktoré nájdete na internete alebo v nejakej inej „odbornej“ literatúre v tlačenej podobe, vyzerajú bez debaty tak lákavo, že keď človek v danom momente hľadá rozptýlenie tohto druhu, neexistuje šanca, aby odolal a prepol alebo pretočil stránku. Viem skutočne, o čom hovorím, pretože ešte také dva roky odzadu som bol doslova posadnutý návštevami sex privátov, salónov a čísla na dievčatá z eskortu zapĺňali viac ako polovicu môjho telefónneho zoznamu. Dnes som už trochu viac opatrný. Pýtate sa prečo? Pretože som mohol na vlastnej koži zažiť, čo takéto úlety so sebou prinášajú a nehovorím o tých príjemných veciach.

Nahá žena zahalená zlatou dekou

Začnem asi tou najmenej príjemnou záležitosťou, a to je zdravotné riziko. Našťastie, v mojom prípade, nikdy nešlo o to najhoršie. Myslím, že určite viete, na čo myslím. Na druhej strane som sa nezaobišiel bez malých zdravotných problémov. Tak napríklad kvasinkové infekcie, o ktorých som ani netušil, že ich mám. Mal som ich a dostali sa až do takého zlého štádia, že som skončil na pohotovosti. Takže, návštevy sex privátov a iných, podobných podnikov, vám odporúčam dobre zvážiť hlavne z tejto stránky. Ak už pôjdete, tak sex si užívajte len s ochranou a hlavne s dievčatami, ktoré si ochranu vyžadujú. Samozrejme, vždy je istejšie platiť viac slečnám, ktoré sú skutočné profesionálky a medzi svojimi klientami si vyberajú, teda „nejdú“ s každým, ale len so zdravými pánmi na úrovni. Zjednodušene povedané.

Obraz ženy s nahým zadkom

Druhá vec, na ktorú si treba dávať sakramentský pozor, sú vaše peniaze. keď tejto zábavke podľahnete a budete sexuálne služby za peniaze využívať každý druhý deň, mimochodom, takto som to mal niekedy ja, verte, že na konci mesiaca zistíte, že potrebujete ešte aspoň dve roboty naviac. Inak nebudete mať na nájom a jedlo. Takže, milí páni, všetko s mierou a s triezvym rozumom.