Viacerí pravdepodobne viete, že na základe charakteristiky a senzuálnych postupov blízkych nuru masáži, ju bez väčších pochybností môžeme zaradiť do kategórie erotic massage. Ide teda o praktiku so silným erotickým nábojom a v prípade, že je vykonávaná profesionálne, sa vlastne takisto môže zaradiť k tým, ktoré vo svojej ponuke poskytujú tantra salóny.

Môžu byť známe takisto pod názvom „body to body“, ktorý zároveň napovedá, o akú techniku sa presnejšie jedná. Ide doslova o masáž „tela o telo“, k akej sa používa špeciálny kĺzavý gél a nechýba úvodný horúci kúpeľ.

modelka, červené vlasy

Je teda zrejmé, že nejde o hocijakú masáž alebo praktiku, ktorú by vám na profesionálnej úrovni dokázala poskytnúť pracovníčka v priváte. Nie, takáto technika, aby naplnila svoj skutočný význam a plnila svoje originálne postupy, musí byť vykonaná vyškolenou nuru masérkou. Tú nenájdete v sex priváte, ale v tantra salóne s čistým prostredím. Navyše rozumie konkrétnemu umeniu senzuálnych dotykov a tantrických postupov, pretože sa nimi úprimne zaoberá. A až v takomto prípade platí, že konkrétny salón má pre vás nachystaný originálny zážitok s pozitívnym účinkom na vaše telo a myseľ.

  • Cieľom erotických masáží nie je dosiahnuť okamžité sexuálne uspokojenie, ale postupne uvoľňovať sexuálne napätie. Takisto uvoľniť nahromadené napätie vo všeobecnosti a nabiť vás novou životnou energiou.

muž, vzrušenie, para z uší

Nič pre začiatočníkov

Body to body massage, respektíve nuru massage sa od klasickej tantry predsalen odlišuje. Najmä tým, že je intenzívnejšia a masérka miesto rúk používa svoje telo, ktorým sa doslova kĺže po tele zákazníka. Je preto primárne určená pre tých, čo už majú znalosti a skúsenosti s „classic tantra“ a vedia pracovať s vyšším sexuálnym napätím. Na niekoho totiž môže pôsobiť až príliš intenzívne a rovnako vyšší level skúseností sa v tomto prípade vyžaduje aj od masérky.