Poznáte pocit keď ráno vstanete a máte bolesť chrbta? Nemáte pohodlie počas noci a ste nevyspatí ? Pravdepodobne bude na chybe matrac a trpí aj váš organizmus.

MATRACE Žilina

Mnoho z nás si ani len nevie predstaviť aký je dôležitý výber kvalitného matracu. Počas noci, v priemere by mal človek spať od 6 – 8 hodín. Je to dosť dlhá doba nato aby si naše telo dokonale zrelaxovalo a vyplo. Preto by sme mali dbať aj na správny výber matracu. Matrace Žilina https://www.segum.sk/produkty/matrace ponúkajú rôzne veľkosti, typy a druhy matracov.

Rozlišujeme 2 základné typy : Sendvičové a pružinové matrace.

mattress-2029193_960_720

Veľmi populárne sú vysoké matrace, ktoré zabezpečujú komfort a máte pocit kvalitného spánku. Tieto matrace sú vhodné na vyšší typ postele. Zabezpečujú vám komfort, relax a luxus.

Matrac je vyrábaný z kvalitného materiálu čo je švajčiarska pena Sanitized, ktorá obsahuje látky s antibakteriálnymi vlastnosťami. Je veľmi dôležité používať kvalitné a certifikované materiály aby sa uspokojili potreby zákazníkov.

Luxus v podobe kvalitného spánku, komfort vďaka pohodlným matracom už nemusí byť iba sen. Všetky vlastnosti, ktoré sme spomenuli vyššie má jeden matrac.

Matrace sú navrhované špeciálne podľa preferencií klienta. Závisí od mnohých faktorov, ako napríklad či preferujete tvrdší alebo mäkký povrch na spanie či máte zdravotné ťažkosti a aké a mnoho ďalších kritérií.

Výhody matracov:

  • Navrhnuté špeciálne pre každého klienta
  • Vyrobené z látky s antibakteriálnymi vlastnosťami
  • Jednotka na trhu
  • Komfort, luxus a pohodlie
  • Kvalitný spánok
  • Výber z rôznych typov, veľkostí a druhov

mattress-2029190_960_720

Matrace sa predávajú v štandardných veľkostiach, ale je možnosť aj vytvorenia vlastných rozmerov, ak sa jedná o väčšiu posteľ. Zvyčajne sú jedno matrac alebo väčší dvoj matrac.

Nemali by ste zabudnúť, že pohodlie je to najlepšie čo viete poskytnúť vášmu telu. Relax a komfort ktorý získate počas spánku vďaka kvalitným matracom už nebudete chcieť vymeniť.

Matrac je veľmi dôležitý, a to nielen preto že ovplyvňuje váš čas, strávený v posteli ale na druhej strane vie ovplyvniť aj vaše zdravie. Nepodceňujte výber a zvoľte si kvalitný matrac.