Máte nápad a chcete začať podnikať? Alebo Vás táto oblasť už nebaví a chcete ukončiť svoje podnikanie? Je Vašim cieľom zlúčenie spoločností, likvidácia spoločnosti alebo chcete požiadať o prevod spoločnosti? Potrebujete zaistiť virtuálne sídlo spoločnosti a unavujú Vás všetky tie nekonečné papierovačky?

stiahnuť
Sme tu práve pre Vás! Na našich stránkach nájdete okrem informácií k zakladaniu firmy či ukončeniu podnikania aj informácie o tom, ako sme schopní zabezpečiť Vám virtuálne sídlo. Ďalej ponúkame advokátske služby. Využiť môžete inkaso pohľadávok, zmeny v obchodných registroch, vypracovanie rôznych zmlúv alebo Vám tiež pomôžeme vypracovať bezpečnostný projekt na ochranu osobných údajov.
Všetky informácie nájdete v záložke Kontakty. Máme tu uvedený zoznam kancelárií a zamestnancov, ktorí pracujú v jednotlivých kanceláriách. Naše kancelárie sa nachádzajú v Bratislave a Púchove. V každej z nich sú Vám k dispozícii odborníci z radov právnikov, ktorí sú Vám ochotní poradiť a pomôcť nájsť riešenie. Okrem iného sme schopní postarať sa o Vaše kompletné účtovníctvo pomocou spolupráce s účtovnými firmami.

administrative-law

Zabezpečíme Vám všetko čo sa týka financií, mzdy, daní a daňových priznaní. Naše ponuky sa rozdeľujú medzi platcov DPH a neplatcov DPH. Všetkým sme pripravení vyhovieť a zabezpečiť účtovníctvo pre spokojnosť oboch strán. Môžeme Vám ponúknuť bezplatnú konzultáciu s kvalifikovaným advokátom. Stovky spokojných klientov sú naším dôkazom bezproblémovej komunikácie. Na našich stránkach nájdete všetky potrebné vzory zmlúv, ktoré sú rozdelené do kategórií. Nájdete tu tiež referencie zo všetkých odvetví a firiem, ktoré s nami spolupracovali. Taktiež je Vám k dispozícii cenník, kontaktné telefónne číslo a email. Kontaktujte nás na https://ezmluva.sk/kontakt, aby sme mohli spoločne nájsť riešenie pre Vás a Vašu firmu.