Móda posledných rokov nepozná obmedzenia a jednotlivé štýly sa spájajú a vzájomne dopĺňajú, čím vzniká zaujímavá kolekcia ženských šiat.

Typickým príkladom sú šaty s vreckami, ktoré prevzali svoje hlavné dominantné prvky, kapucne a vrecká zo športového štýlu obliekania a ktoré priniesli aj elegantným šatám nezvyčajný šarm a pôvab.

Presvedčí Vás o tom aj kolekcia šaty s vreckami Mladamoda, ktorá Vám uberie roky, pridá na atraktivite a originalite a v ktorej sa budete cítiť nezvyčajne žensky a príťažlivo.

girl-in-white-dress-2571411_640

Nielen športové modely z kvalitnej bavlny, ktorá drží tvar a svoju formu, ale aj spoločenské modely s vreckami Vás určite nadchnú. Dĺžky ponúkaných šiat sú takmer všetky, zahŕňajú aj modely predĺžených pulóvrov vo forme šiat s vreckami a s kapucňou, ktoré sú ideálnym doplnkom k športovým legínsom, rifliam ale aj k spoločenským nohaviciam.

Aktuálny trend elegancie s nanajvýš športovými doplnkami nájdete práve v tejto kolekcii a voľbou akéhokoľvek modelu získate šaty na mnoho spôsobov.

Šaty s vreckami nájdete aj v ponuke ženských šiat konzervatívneho strihu so zvonovou sukňou, efektným prepínaním v páse, zvodným dekoltom v dĺžke pod kolená, čo ich priam predurčuje do práce, na pracovné stretnutia alebo s vhodným doplnkom aj na spoločenské posedenia.

the-girl-at-the-river-4726659_640

Rovnako obtiahnuté atraktívne úpletové šaty s vreckami využijete na koktejlové stretnutie, vhodne umiestnený doplnok vo forme vrecka dáva šatám nezvyčajný švih.

Všetky modely sú ženských strihov, majú ozdobné prvky v duchu športovej módy, ktoré odľahčujú vážnosť šiat a ktoré im dodávajú mladistvý moderný „look“.

Ak si zvolíte šaty z ponúkanej kolekcie a vhodne k nim zladíte vysoké lodičky, recept na ženskosť, pôvab, eleganciu a noblesu máte zaručený.

Nemusíte sa báť vreciek, sú vhodne zakomponované do strihu šiat a tvoria výnimočný doplnok ponúkanej kolekcie.

Nájdite si na webovej stránke inšpiráciu a vyberte si mladistvé „chic“ šaty s vreckami, ktoré pripomínajú nedbalú francúzsku eleganciu.