Vždy som si myslela, že dokážem schudnúť aj bez toho, aby som držala nejakú hlúpu diétu. No nakoniec som predsa len prišla na to, že bez nej to asi až také jednoduché nebude. Myslela som si, že reči o tom, že pri chudnutí je najdôležitejšia strava a až potom cvičenie sú len chýry. Ale ukázalo sa, že je to oveľa pravdivejšie, ako by som na prvý pohľad mohla povedať. Moje telo bolo síce cvičením neuveriteľne pevné, ale kilá dole nešli. Úprava stravy je niečo, čo som asi nevyhnutne potrebovala. No najprv som si musela odpovedať na niekoľko otázok.

fitness

  1. Aká diéta je pre mňa vhodná?
  2. Dokážem ju skutočne držať?
  3. Nebudem mať stále pocit hladu?
  4. Nedostaví sa u mňa jojo efekt?

To boli štyri základné otázky, na ktoré som potrebovala súrne odpoveď, ale vedela som, že až také jednoduché to jednoznačne nebude. No napriek tomu mi bolo jasné, že s tým musím niečo urobiť. Že proste musím urobiť niečo, vďaka čomu bude moje telo lepšie, vďaka čomu bude krajšie a vďaka čomu sa ja sama budem cítiť oveľa lepšie. A potom som našla na internete niečo, čo odporúčajú vo veľkom aj lekári. Bola to proteínová diéta.

ovoce

Táto diéta bola špecifická práve tým, čo som od toho očakávala. Aj keď sa musíte vzdať veľmi veľa vecí, pretože pri skutočnom chudnutí to tak jednoducho je, nakoniec aj tak uvidíte, že nech sa deje čokoľvek, nedostaví sa žiadny úbytok energie, žiadne stresy a nič, čo by vás nejakým spôsobom mohlo obmedzovať. A práve to je skutočne perfektné. Nech sa deje čokoľvek, verte tomu, že toto vám pomôže a viem to povedať z vlastnej skúsenosti, pretože to pomohlo aj mne. A to je niečo, na čo môžem byť hrdá. Aj keď som sa toho veľmi bála, vydržala som a teraz som so svojou postavou spokojná tak, ako som nebola nikdy predtým. A to len vďaka tejto diéte. Čo viac by ste chceli?