Svadba, to je veľký deň v živote človeka. Je to jedinečná chvíľa, kedy sa zmenia životy dvoch ľudí, ktorí sa rozhodli, že budú zvyšok života tráviť spolu, v manželstve. Tento deň preto chcú prežiť spolu so svojimi najbližšími a priateľmi, ktorí sa stanú svedkami tejto udalosti. K svadobnému stolu ich však musíme pozvať, a to sa väčšinou robí prostredníctvom svadobných oznámení ku ktorým sú priložené aj pozvánky k svadobnému stolu.

srdiečka, oznámenie

To, ako budú vaše svadobné oznámenia pozvánky vyzerať, máte vo svojich rukách, no bolo by však vhodné, aby ste svoje návrhy konzultovali s grafikom, ktorý má s výrobou takýchto oznámení skúsenosti, poradí vám, čo je práve v trende, prípadne ponúkne nejaké originálne návrhy. Posledné slovo však budete mať vy, môžete si navrhnúť oznámenia v tradičnom štýle na ľudový motív, moderné, štýlové, extravagantné alebo vtipné, luxusné či s nádychom retro štýlu, vlastnú karikatúru alebo poskytnúť svoje fotografie. Všetky oznámenia aj pozvánky sú tlačené na kvalitný papier a žiadna z ozdôb ako sú mašličky alebo čipky, ktoré sú ich súčasťou, sa na papier nelepia, ale tlačia, takže nič sa z nich počas prepravy neodlepí.

details-bridal-wedding-dress-hand-with-wedding-ring-outdoors_8353-10953

Grafik vám ponúkne na výber aj farebnosť písma, jeho veľkosť a typ, takisto druh papiera, na ktorom to všetko bude vytlačené, a ten môže byť obojstranne lesklý alebo matný, snehobiely perleťový alebo krémovej farby či biely s imitáciou štruktúry plátna. Rozmery oznámení sú 14,5 x 10cm, ale ak chcete takzvané otváracie oznámenia, ani to nie je problém. Okrem pozvánok však budete potrebovať aj menovky na stôl, vinety na fľaše alebo kartičky k darčekom a podobne, to všetko vám vyhotovia profesionáli v grafickom štúdiu, stačí ich len osloviť a zadať svoje požiadavky a predstavy.

Každý návrh bude predtým ako ho zadajú do tlače poslaný zákazníkovi na odsúhlasenie, až potom je možné začať s tlačou. Množstvo oznámení závisí od počtu hostí či všetkých vašich známych, ktorým chcete vaše životné rozhodnutie dať na známosť.