Pekné počasie si len tak pýta dlhé prechádzky na čerstvom vzduchu či návštevu zaujímavých miest. V okolí Bratislavy sa nachádza nielen priamo v centre mesta, ale aj v jeho blízkom okolí mnoho zaujímavých miest, ktoré rozhodne stoja za návštevu. Ak patríte medzi tých, ktorí majú už všetky zaujímavosti v centre Bratislavy pochodené a láka vás to navštíviť aj pamiatky v jeho blízkom okolí, ktoré však nie sú dostupné na voľnej nohe, prinášame vám zoznam miest, ktoré sa vám určite budú páčiť. Nemáte k dispozícii auto, ktoré by vás na tieto miesta odviezlo? Žiaden problém, autopožičovňa Bratislava za vás vyrieši aj tento problém.

palubní deska

Auto vám vaše výlety značne uľahčí


Mať k dispozícii auto na vlastné účely je k nezaplateniu. A obzvlášť vtedy, ak človek nechce sedieť doma, ale láka ho to objavovať nové miesta. Vďaka autu bude váš výlet taký, na ktorý len tak ľahko nezabudnete. Určite aj vy máte skúsenosť s tým, že ste určité miesto chceli navštíviť, avšak museli ste využiť prostriedky hromadnej dopravy. Auto oproti tomuto spôsobu cestovania predstavuje spôsob pohodlný, bez časového obmedzenia a budete vďaka nemu aj slobodný. Ak si požičiate auto z autopožičovňa Bratislava, budete môcť navštíviť aj vzdialenejšie miesta. Za návštevu v okolí Bratislavy rozhodne stojí:

Hrad Devín– patrí medzi významné historické pamiatky na území Slovenska. Je špeciálny svojou polohou – hrdo sa vypína medzi sútokom riek Dunaj a Morava. Aj keď sa prakticky jedná o ruiny, jeho okolie je veľmi pekné. Na tomto mieste si oddýchnete a načerpáte nové sily. A ako bonus, aj sa niečo nové dozviete. Vedeli ste napríklad o tom, že na Devínskom hrade sa konalo stretnutie Ľudovíta Štúra s mládežou? V jeho okolí si užijete aj turistiku a ako bonus, ak máte malé dieťa, je prístupný aj pre tých, ktorí prídu s kočíkmi.

doprava

Hainburg an der Donau– miesto, ktoré sa nachádza blízko za našimi hranicami s Rakúskom. Je ideálnym miestom pre tých, ktorí chcú nakupovať, ale aj pre tých, ktorí majú radšej históriu. Nachádza sa v ňom mnoho historických stavieb – miestny kostol alebo morový stĺp, ktoré rozhodne stoja za návštevu.

Požičajte si auto z autopožičovne v Bratislave a objavte krásy v okolí nášho hlavného mesta


Zaujali vás naše tipy na výlet? Chceli by ste sa ísť na tieto miesta pozrieť, avšak nemáte k dispozícii auto? Žiaden problém, autopožičovňa Bratislava vám ho ochotne požičia. Navštívte stránku https://www.readycar.sk, kde nájdete širokú ponuku automobilov na prenájom za prijateľné ceny.