Schody a celá konštrukcia schodiska nám pomáhajú, vzájomne spájajú objekty, umožňujú prístup aj do vyššie položených miest a podlaží, bez schodov by sme sa tam nedostali. Zároveň ale predstavuje riziko pre zákazníka, pokiaľ nemajú stabilnú podporu a presne vymedzenú časť pokiaľ môžeme ísť a kam môžeme vstúpiť. Túto funkciu, ktorá je úzko prepojená s funkciou schodiska plní zábradlie.

luxury-real-estate-1689964_640

Nerezove zabradlia https://lmmont.sk/nerezove-zabradlia/ a ich široká ponuka je spoľahlivým výberom, čo sa týka kvality, životnosti, funkčnosti a prevedenia.

Realizácia schodov a zábradlia nie je až tak častá investícia a preto ponuka kvalitného nerezového materiálu je správna voľba, ktorá nám dá pridanú hodnotu vo forme dlhej životnosti zábradlia. Nerezové materiály v porovnaní s ostatnými používanými prvkami sú najkvalitnejšie a najodolnejšie. Je dobré počítať aj s nepriaznivými vonkajšími alebo interiérovými vplyvmi, najmä vlhkosť, dážď, sneh, vysoká teplota, smog, znečistenie – nerez, ľudovo nazývaný antikor všetkému odoláva. Aj samotný názov to potvrdzuje, hrdza nie je spoločníkom antikoru.

Profesionálne spracovanie nosných nerezových stĺpov zábradlia spolu s viacerými možnými výplňami v ponuke z neho vytvoria luxusný a moderný prvok v interiéri alebo exteriéri, ktorý elegantne vyzdvihne daný objekt.

bridge-1462029_640

Leštený alebo brúsený povrch znásobí jeho funkčné využitie takmer všade, či už ako vstupné zábradlie na schodoch alebo v domácnosti, prípadne v administratívnych objektoch, halách, v nákupných centrách, kdekoľvek si dokážete predstaviť.

Ľahké a vzdušné sklenené výplne vkusne zapadajú do nerezového zábradlia, sú elegantné, bezpečné a veľmi ľahko udržiavateľné. Ak si vyberiete z ponuky tento typ nerezového zábradlia získate presvetlenie priestoru a zároveň nadčasový dizajn zábradlia.

Aj ostatné možnosti, či už samotné nerezové stĺpy alebo nerezové výplne vo forme lanka alebo jemných stĺpikov vhodne zoradených Vám vytvoria jedinečný a moderný dizajn.

Historické a ornamentami zdobené zábradlia vystriedali moderné a veľmi funkčné formy nerezového zábradlia.