Život je komplikovaný. A komplikované je aj ľudské telo a myseľ a to, ako sú vzájomne prepojené. A že keď klesáme na duchu, netrvá to dlho a začneme si všímať aj rôzne telesné ťažkosti. Pravidelný stres, nervozita a nevyváženosť, ignorovanie relaxácie a všetkého príjemného, to nemôže mať rozhodne dobré následky. A keď sa cítime frustrovane či nervózne, nemusí sa to síce prejaviť práve nejakou ťažkou organickou chorobou, ale zvyčajne sa to u mužov preukáže na tom, že začínajú mať problém s dosiahnutím kvalitnej erekcie. A možno aj problém so vzrušením samotným, ktoré by prichádzať malo,… no nič sa akosi tam dole nedeje. A ak erekcia zázrakom príde, nezažívame v poslednej dobe orgazmy, aké by sme si predstavovali- no a tie potom logicky nezažíva ani partnerka.

hnev, päsť

Nastáva teda ten pravý čas na to, aby sme sa konečne upokojili, vedeli zrelaxovať a aby sme opätovne precítili. Aby sme opäť boli mužmi, pre ktorých je prirodzené, že zo všetkého najviac neodolajú práve ženskému telu a ženskému šarmu, obzvlášť v intímnych chvíľach. Lenže ako, respektíve čo by bolo tým najlepším riešením?

Kde najlepšie zrelaxujeme, posilníme svoje libido a nájdeme opätovné vzrušenie z prirodzene silného ženského sexappealu?

Tieto faktory treba spojiť. Odpočinok a relax + erotika a pekné ženy. A nie, nemyslíme tým žiadnu neveru ani privátne erotické služby! Myslíme tým liečivú tantrickú masáž v odbornom tantra salóne v Bratislave. Je to senzualna masaz, čo ideálne spája túto mozaiku, prináša efektívne uvoľnenie pre telo aj myseľ a svojim princípom posilňuje libido. Veď v neposlednom rade ju navštevujú aj páry vo dvojici, ktoré túžia vyliečiť svoj sexuálny život alebo svoj intímny život obohatiť o nejaké nové a v danom smere skutočne zaujímavé znalosti.

ženské telo, erotika

  • Pri senzuálnej masáži sa funkčným spôsobom uvoľňujú zadržiavané bloky, prichádza k ich uvoľneniu a v mužoch, ako aj v ženách sa následne prirodzeným spôsobom prebúdza ich libido. U mužov je potom tiež dosť veľká šanca na skvalitnenie erekcie.