Možno sa už dusíte každodennou rutinou a už si ani nespomeniete kedy ste naposledy vypla a šla sa zabávať? Snažte sa to čo najskôr zmeniť, inak ten tlak dlho nevydržíte a „vybuchnete“. Život by mal byť zábavný a plný radosti a nie stresu z nedokončených povinností.
¨dav na koncertě
Spravte si malý plán. Raz do mesiaca si doprajte nejakú zábavu len pre seba a svoje priateľky. Načerpáte viac energie a aj všedné dni vám potom budú pripadať ako magické. Odveďte deti k starým rodičom alebo nech ostanú doma manželom. Zariaďte si to tak aby boli všetci spokojní.

Posedenie v bare

Predstavte ti ako ste sa cítila, keď ste bola mladšia. Ako ste si užívali čas s priateľkami a nemysleli ste na každodenné povinnosti. Nalaďte sa na túto vlnu a zavolajte kamarátkam. Oblečte sa do obľúbeného outfitu, dajte si make up a vyštartujte.
Čas s priateľkami môžete využiť v bare, kde hrá príjemná hudba. Pokecajte si o vážnych veciach, ale aj o bláznovstvách čo vám víria v hlave. Ak nechcete len tak sedieť, roztancujte svoje boky ako kedysi.

Dajte si pohár vínka a vypnite

Ak nie ste typ čo sa „fláka“ po baroch a ani za mlada ste to neobľubovali, pozvite kamarátky na návštevu. Otvorte si fľašu (aj dve) vína a relaxujte pri televízii alebo inej aktivite. Zrelaxovať sa dá rôznymi spôsobmi – môžete aj niečo vyrábať alebo čítať.

Nákupy a nový vzhľad

Nákupy ženy nikdy neznudia. Stačí sadnúť do auta a ide sa. Pobehajte po obchodoch, ktoré ste už dávno nenavštívili. Skúšajte a skúšajte veľa šiat. Odmeňte sa za prácu, ktorú vykonávate pre deti a manžela a kúpte si niečo po čom ste už dávno túžili.
drink v baru
Každodennými prácami sa môže stať, že večer keď už deti spia ste radi, že sa za päť minút osprchujete a rýchlosťou svetla si umyjete vlasy. V tento deň, keď si vyrazíte na nákupy, zastavte sa aj pri kaderníčke a vyskúšajte nový účes. Investujte do seba viac času. Váš nový vzhľad ocení nielen vás manžel, ale aj vy budete so sebou spokojná.