Zábava by sa mala spojovať s oddychom, relaxom a niečím čo vás vnútorne vie naplniť. Nemusia to byť nejaké vychýrené party, pretože nie každý je na takéto typy zábav. Postačí trochu pokoja v prírode, či relax v pohodlí domova. Inšpirujte sa týmito piatimi bodmi, ako sa zabaviť a zrelaxovať v pohodlí domova.

1. Príroda
Príroda sama o sebe je jednou z najbežnejších foriem zábavy a čo je plusové je to, že ak idete do prírody nemusíte nič platiť. Stačí sa pozrieť cez okno a už sa vám v oku rozžiari iskrička radosti. Aj keď sa v týchto dňoch ručička na teplomery posúva mierne v nule, nie je dôvod ostať doma. Na dobrú prechádzku by sme mali chodiť v hocijakom počasí. Ak je veľmi nepriaznivé, tak aspoň na pár minút.

2. Tvorenie farbami
Skúšali ste niekedy maľovať na papier? Vyskúšajte atrament, vodové farby, či uhlík. Naučte sa používať  nové techniky kresby a kombinujte ich. Sústredením sa na rôzne ťahy a farby odpútate svoju myseľ od každodenných starostí. Maľovanie, či kreslenie môže byť zábava pre celú rodinu.

3. Cvičenie
V zdravom tele, zdravý duch. Jedna veta, ktorá je tak pravdivá. Cvičenie patrí medzi čoraz viac obľúbenou formou zábavy. Nielen že tým rozhýbete celé telo a krvný obeh, ale získate aj lepšiu postavu. Je to vhodné pre každého kto si chce oddýchnuť, ale aj načerpať novú energiu a spraviť niečo pre seba.
žena ve sprše
4. Relax vo vani
Napustite si vodu do vane a zalezte do nej aj na hodinku, či dve. Popri uponáhľanej dobe je dobre spomaliť tým, že sa rozvalíte vo vani a pri obľúbenej hudbe a vôni si oddýchnete. Nič vás tak nemôže zrelaxovať ako kúpeľ. A po cvičení je vaňa to prvé čo by ste mali navštíviť.
dívka v křesle
5. Čítanie obľúbenej knihy
To nič, že ste ju čítali miliónkrát. Ak vás kniha baví a mate rada hlavnú hrdinku, tak jej venujte toľko času koľko uznáte za vhodné. Popri čítaní si zapáľte voňavú sviečku, zababušte sa do deky a pite teplý bylinkový čaj.