Ženy sú naozaj neuveriteľne náročné bytosti. Na seba, ale aj na svoje okolie. Každý, kto sa v nich vyzná, naozaj vie, že je to veľmi dôležité. Chcú mať všetko v totálnom poriadku a väčšina z nich je práve preto veľmi veľká perfekcionistka. Oplývajú schopnosťou všímať si každý jeden detail. To je niečo, čo muži obdivujú, no zároveň to veľmi neobľubujú. Ani sa niet čomu čudovať, pretože tie detaily si zvyknú všímať hlavne na nich a to ich teda veľmi neteší. Áno, je pravdou, že to nemajú chlapi so ženami veľmi jednoduché. Ale naopak to platí úplne takisto, nemyslíte?

gel

Ženy majú na chlapov tiež veľmi často ťažké srdce. A my sa im teda absolútne nečudujeme. Veď je to predsa normálne, že sa hneváme.

Keď sme však podráždené a máme svoje dni, je úplne najlepšie, keď nás proste necháte tak. Keď nás necháte, nech sa vyzúrime, hodíte nám čokoládku a nás to po čase prejde samo od seba. Tým si môžete byť viac, než len istý. Hnev nás vždy prejde, niekedy tak rýchlo, že si to ani nestihneme uvedomiť. V takých chvíľach však v prvom rade potrebujeme hlavne čas pre seba. To je niečo, čo nás naozaj napĺňa a baví. Z rôznych dôvodov. Jednoducho sa veľmi rady staráme o seba.

gellak

Rady robíme činnosti, ktoré sú pre nás istým spôsobom kreatívne, no zároveň nás vylepšujú a vyzeráme skutočne dobre. Upokojuje nás to.

Sme vtedy rozhodnuté, že to budeme robiť častejšie. V takýchto chvíľach si zvykneme robiť manikúru, pretože nás to naozaj dostáva https://www.mojandroid.sk/htc-10-aktualizacia-android-8-0-oreo/ do hladiny alfa. Zoberieme si naše laky alebo gél laky, jednoducho to, čo máme presne v tej chvíli k dispozícii a už sa realizujeme. To je niečo, čo nás baví a nemal by nám to preto nikto zobrať. S krásnou manikúrou sa predsa ani nemôžeme na nikoho hnevať. Preto sa teda nebudeme. Ani na vás, páni. Veď čo by sme bez vás robili, no uznajte sami, nie?